Zdvojené podlahy

Použití zdvojených podlah

V administrativních budovách, bankách, technologických provozech, počítačových místnostech a v ostatních prostorách, kde je potřebné vytvořit meziprostor pro rozvedení elektrotechnických, vzduchotechnických a dalších sítí pod zdvojenou nebo dutinovou podlahou. Do meziprostoru je možné kdykoliv vstoupit.

Materiál

Dřevotřískové a sádrovláknité desky, speciální ocelová nosná konstrukce. Nášlapná vrstva bez úpravy nebo jakákoliv krytina podle přání zákazníka.

Zdvojená podlaha typ ATIZ ADS 40

Je tvořena nášlapnými deskami formátu 600x600 mm ze speciální dřevotřísky o vysoké objemové hmotnosti a tloušťce 38 mm. Boční hrany jsou kryty plastovou lištou z důvodu ochrany proti nárazu a vlhkosti. Pro dosažení bezesparého styku jsou hrany desek zkoseny pod úhlem 4o. Spodní strana je opatřena hliníkovou fólií. Desky jsou neseny ocelovými, výškově stavitelnými stojkami s antikorozní úpravou žlutým chromátem, které se lepí pružným tmelem na podkladní beton, napuštěný penetračním nátěrem. Styk desek se stojkami je řešen elektrostaticky vodivou podložkou, která má zároveň zvukově izolační vlastnosti. Na přání lze dodat elektrostaticky vodivou desku s možností uzemnění zdvojené podlahy včetně vypracování výchozí elektrorevize.

Poznámka: K dodání na objednávku i typ ATIZ ADS 30 o tloušťce desky 28 mm. Spodní stranu desky lze opatřit pozinkovaným plechem, případně zvolit úpravu dle konkrétních požadavků.

Zdvojená podlaha typ ATIZ AKS 36

Podlahové dílce jsou vyrobeny ze sádrovláknité desky KNAUF o tloušťce 36 mm. Ostatní údaje jsou shodné s typem ATIZ ADS 40.

Dutinová podlaha typ ATIZ EURO 625

Je tvořena výškově stavitelnou ocelovou konstrukcí v rastru 625x625 mm, pokovenou žlutým chromátem. Jako bednění slouží sádrovláknitá deska tloušťky 19 mm a rozměru 625x1250 mm, oddělená separační fólií od anhydritové lité samonivelační vrstvy tloušťky 35 mm.

Povrchová úprava:

Koberec, linoleum, PVC, parkety, dlažba a další druhy nášlapných vrstev podle přání zákazníka.

Dodavatelské a obchodní údaje

  • Ceny : Podle typu, druhu povrchu a výškového provedení je cena výsledkem kalkulace pro daný projekt.
  • Dodací lhůty : Podle typu a rozsahu od 10 dnů.
  • Záruční lhůta : 36 měsíců.
  • Požadavky na stavební připravenost : Podkladní beton , provedený dle ČSN 744505. Suchý a bezprašný podklad.
  • Montáž : Výrobce a jím proškolené firmy.
  • Certifikace : C 5 - 00 - 0045